Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 - Verkocht

Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!
Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 cm x 14.5 cm (h x b)
Lijst31 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charmant werk van deze grote lithograaf! Mooi ingelijst. Handgesigneerd 'M.T. Koornstra p.f.

Metten Koornstra (1912-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  FLM

9 verkochte items
26 cm
31 cm
14.5 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-09-2022 om 12:21
Eindtijd:12-11-2022 om 21:24
tum-Latum
11 nov. / 18:25
€ 30