Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 - Verkocht

Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!Metten Koornstra - Zonder Titel - 1971 kopen? Bied vanaf 30!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19.5 x 14.5 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Charmant werk van deze grote lithograaf! Mooi ingelijst. Handgesigneerd 'M.T. Koornstra p.f.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Metten Koornstra (1912-1978)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  FLM
9 verkochte items
26 cm
31 cm
14.5 cm
19.5 cm