Metten Koornstra - Zonder titel - Verkocht

Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
Lijst48 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage44/90
Deze litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Dit is nummer 44 uit een oplage van 90. Het werk is ingelijst met passe-partout in een zwart houten lijst en zit achter glas.

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
57 cm
48 cm
42 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-10-2020 om 11:53
Eindtijd:13-12-2020 om 20:08
NMKI
13 dec. / 19:15
€ 65