Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 - Verkocht

Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
  • Michel van Overbeeke (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 23 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 29/60
Met de hand (aquarel) bewerkte ets van Michel van Overbeeke. Jaar: 1988. Oplage: 29/60. Afmetingen blad: H23 x b31m. Het werk is links onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Michel van Overbeeke (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
6458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (736)
31 cm
23 cm