Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996

Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
  • Michel van Overbeeke (1942-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 21/50
Michel van Overbeeke (1942-2024).
Titel: "On my way III".
Kleurets + gouddruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 21/50.
1996.
Proper blad.
Afmetingen: 65x50cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Proper blad.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00