Deze prachtige kleurenets van Michel van Overbeeke (1942) verdient een mooie plek thuis of op kantoor. Voorzien van (imitatie?) bladgoud
Titel: Rite II
Jaartal: 1990
Oplage: I/III
Gesigneerd: met potlood, rechtsonder
In fraaie aluminium wissellijst
Afkomstig uit bedrijfscollectie
Verzending:
Over de kunstenaar:
Eigenlijk doe je Michel van Overbeeke (Den Haag, 1942) tekort door één facet (namelijk zijn etsen) van zijn fonkelend kunstzinnige oeuvre te belichten. Al vanaf het begin van de 60er jaren van de vorige eeuw is hij op praktisch alle vlakken van de kunst actief. Michel is schilder, tekenaar, fotograaf, filmer en keramist. Hij werkt graag met gemengde technieken.Nadat Van Overbeeke de Grafische School in Amsterdam had gevolgd, is hij als autodidact via de reclamewereld in de kunst terecht gekomen. De etsen zien er vanaf 1984 vaak verschillend uit omdat hij ze verder bewerkt met waskrijt, verf en andere materialen. Men vindt werk van hem in, onder andere, het Frans Halsmuseum in Haarlem en het Centraal museum in Utrecht.
bron: www.hansdornseiffen.nl // www.dekling.nl // www.michelvanoverbeeke.nl