FA. (3)

Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6

Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6 kopen? Bied vanaf 40!
Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6 kopen? Bied vanaf 40!Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6 kopen? Bied vanaf 40!Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6 kopen? Bied vanaf 40!Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6 kopen? Bied vanaf 40!Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Natacha Pirnay (1969)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 38 cm (h x b)
Lijst54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage575/580
Fraaie litho met een zwart houten lijst.Met l.o. II 575/580 met potlood, in het midden Diabolik 6 met potlood en r.o. Signature NP met potlood.

Natacha Pirnay (1969)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
54 cm
54 cm
38 cm
38 cm
Sluit over 1d 21u 10m 13s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieHarderwijk, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:29-06-2022 om 12:20
Eindtijd:05-07-2022 om 19:36