Nic Jonk - brons beeld: vrouwelijk naakt

Nic Jonk - brons beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 795!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 747,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Nic Jonk - brons beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 795!Nic Jonk - brons beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 795!Nic Jonk - brons beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 795!Nic Jonk - brons beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 795!Nic Jonk - brons beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 795!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Nic Jonk (1928-1994)
TypeBeeld / Object
Jaartal1962
TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 6 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi beeldje uit 1962 van Nic Jonk. Aan de onderzijde gedateerd en gesigneerd.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Dit item is verkocht voor 747,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-07-2020 om 16:33
Eindtijd:15-08-2020 om 12:20

Biedingen (1):

Kleingeld
15 aug. / 11:45
€ 650