Nic Jonk - Melancholie

Nic Jonk - Melancholie kopen? Bied vanaf 95!

Nic Jonk - Melancholie

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Nic Jonk - Melancholie kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Melancholie kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Melancholie kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Melancholie kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
  • Nic Jonk (1928-1994)
Jaartal1994
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/500
Zeefdruk uit zijn overlijdensjaar 1994. Het beeld is 30 x 30 cm. Nooit ingelijst geweest. Wordt verzekerd verzonden in een stevige koker.

Nooit gelijst geweest. Licht vochtvlekje rechts onder. Valt weg onder passe-partout.

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-01-2021 om 17:02
Eindtijd:16-01-2021 om 13:34

Biedingen (1):

robertjanbies
16 jan. / 13:20
€ 80