in prijs verlaagd voor de laatste keer. Dit werk van kunstenaar Nic Jonk is gemaakt in de glorietijd van de kunstenaar. Hij was 36 jaar toen hij het maakte. Gedurende deze periode maakte hij prachtige bronzen beelden. Ze zijn veelal van voluptueuze vrouwen , kinderen en dieren. Ideale modellen voor zijn bronzen. Hij krijgt vanaf 1945 les van Wessel Couzijn en later van Piet Esser, niet de eerste de besten! Dit werk toont een krachtig en sterk handschrift. Het is gedateerd 1964 en bevindt zich in een zilverkleurige lijst. Nic Jonk behoort tot de belangrijkste vertegenwoordigers van de na-oorlogse nederlandse beeldhouwkunst. Tegenwoordig ook een eigen museum !
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25