Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Mooie litho van Charles Eyck uit de serie Schildersprenten (1947).   In de steen gesigneerd en gedateerd linksonder.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 50cm x 44cm (beeld)

Nicolaas Wijnberg (1918-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)
48 cm
63 cm
Starttijd:06-08-2022 om 15:17
Eindtijd:19-08-2022 om 22:26
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingGratis