Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1981 rechtsonder. Getiteld linksonder. Genummerd 10/15 middenonder.
Beeldmaat 41,2 x 48 cm. Bladmaat 45 x 51,5 cm. Losbladig. Enkele herstelde scheurtjes in de marge.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Starttijd | 11-2-2015 om 16:14 |
Eindtijd | 18-2-2015 om 16:14 |