Fenneke van der Elst - Drie lelies III
Peter Handel - Kleurengiclee UTE Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder. Genummerd 12/15 en mei 1983 middenonder.
Beeldmaat 34,5 x 52,5 cm. Bladmaat 38 x 58 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Starttijd | 10-2-2016 om 21:28 |
Eindtijd | 22-2-2016 om 11:47 |