Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35.5 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd en gedateerd.
Nr. 42
Het werk is niet ingelijst.
Conditie: De tekening is in zeer goede staat.
Ophalen of verzenden
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 25-4-2022 om 14:59 |
Eindtijd | 8-5-2022 om 19:09 |
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |