Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE - Verkocht

Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Paul de Lussanet (1940)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage135/200
Paul De Lussanet (°1940).
Figuren. "Vence".
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 135/200.
1986.
Redelijke staat. Lichte vlekjes rondom.
Blad: 76x56cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

ConditieRedelijk

Redelijke staat.

Lichte vlekjes rondom.

Paul de Lussanet (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2022 om 11:15
Eindtijd:22-06-2022 om 22:07
xtraterrestra
22 jun. / 20:29
€ 25