Jan Sirks - "Rotterdam" - Zeilende tjalk op de Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Fanning blues on the beach
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
*Fraai pasteus geschilderd figuratief vroeg werk - olieverf op doek - van de bekende kunstenaar Peter Struycken. Landschap met bomen en enkele wandelaars in de verte . Dit vroege figuratieve werk van deze kunstenaar welke bestond uit met name landschappen en een reeks portretten zijn van grote kracht en expressie. Het schilderij is eenvoudig terug te vinden op de website van Peter Struycken. Niet gesigneerd, maar dus overduidelijk van de kunstenaar Peter Struycken.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.