kleurenzeefdruk oplage: 190 ex. (uit de prent 190 serie)
gesigneerd (monogram) en genummerd l.o.
formaat papier: 88 x 61,5 cm formaat beeld ca: 60 x 60 cm.
zonder lijst
druk in prima staat, witranden wat gebruikssporen en linksonder een klein scheurtje (alles onzichtbaar na inlijsting met passe partout)
Goed
druk in prima staat, witranden wat gebruikssporen en vergeeld met 1 klein scheurtje
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,00