Peter Struycken
Zeefdruk uit1966
met potlood gesigneerd en genummerd
Gemaakt door "Levission", uitgegeven door galerij Orez te Den Haag in 1966
In goede staat
Goed
mooi van kleur , minimale gebruikssporen
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00