Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 - Verkocht

Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!
Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!Peter Struycken - ZT Compositie uit 1966 kopen? Bied vanaf 249!
  • Peter Struycken (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Struycken
Zeefdruk uit1966
met potlood gesigneerd en genummerd
Gemaakt door "Levission", uitgegeven door galerij Orez te Den Haag in 1966
In goede staat

mooi van kleur , minimale gebruikssporen

Dit item is verkocht voor 286,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2022 om 22:08
Eindtijd:09-09-2022 om 19:58
Verhoeve
08 sep. / 08:04
€ 249