Peter Vos - Gevoelens, litho - Verkocht

Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 300,00

Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Peter Vos uit 1975.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (110/190).  In mint conditie, blad heeft altijd in map gelegen.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 50cm x 30cm (beeld)

ZZZW

Dit item is verkocht voor 300,00
Starttijd:01-12-2017 om 17:26
Eindtijd:11-12-2017 om 20:41
Biedingen (11)
kaat
11 dec. / 20:36
€ 300
FKO
11 dec. / 20:31
€ 280
kaat
11 dec. / 20:31
€ 280
FKO
11 dec. / 20:26
€ 260
kaat
11 dec. / 20:21
€ 240
FKO
11 dec. / 13:33
€ 220
Ninamarijke
11 dec. / 13:33
€ 200
Ninamarijke
11 dec. / 13:30
€ 180
FKO
11 dec. / 13:30
€ 170
Ninamarijke
10 dec. / 20:48
€ 160
Cecile
10 dec. / 14:21
€ 150