Peter Vos - Peter Vos - Gevoelens, litho - Verkocht

Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Gevoelens, litho kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Vos (1935-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Peter Vos uit 1975.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (110/190).  In mint conditie, blad heeft altijd in map gelegen.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 50cm x 30cm (beeld)

ZZZW