Peter Vos - Smidsplavier

Peter Vos - Smidsplavier kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos - Smidsplavier kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Smidsplavier kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Vos (1935-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 27/35
Deze ets toont drie studies van een smidsplavier, elk in een andere houding weergegeven. Peter Vos combineert zijn scherpe observatievermogen met een trefzeker, fijn lijnenspel, waardoor de karakteristieke bouw en houding van de vogel overtuigend tot leven komen. De sobere compositie, zonder achtergrond, legt de nadruk volledig op vorm, anatomie en beweging. Het werk past uitstekend binnen Vos’ bekende oeuvre waarin natuurstudie, humor en precisie samenkomen.
Het papier vertoont lichte en gelijkmatige ouderdomsverkleuring, passend bij grafiek van deze leeftijd. Geen zichtbare vlekken, scheuren of papierverlies waargenomen. De etsafdruk is scherp en helder met fijn detail. Ingelijst achter glas met passe-partout; lijst en passe-partout verkeren in nette staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25