| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1977 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 15 x 12 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 37 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 27/35 |
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Goed | ||||||||||
| Het papier vertoont lichte en gelijkmatige ouderdomsverkleuring, passend bij grafiek van deze leeftijd. Geen zichtbare vlekken, scheuren of papierverlies waargenomen. De etsafdruk is scherp en helder met fijn detail. Ingelijst achter glas met passe-partout; lijst en passe-partout verkeren in nette staat. | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland | ||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||||||||||