Philip Zilcken ondernam in het begin van de vorige eeuw verschillende tochten in Noord-Afrika. Hier ontstond vaak werk waarin op een schetsmatige manier bevolking en land werd weergegeven. Het Balkon is één van die werken. Gesigneerd met potlood en in goede conditie. Linksonder in de marge een bruin vlekje (zie foto).
Goed
Bruin vlekje in de marge (zie foto)
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25