Anton Heyboer - 4 vrouwen Krachtige sierlijke schildering .
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
zeer goede gebruikte staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-9-2018 om 22:44 |
Eindtijd | 23-9-2018 om 14:10 |