Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 77 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 95 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Petrus Theodorus ("Piet") van Wijngaerdt (Amsterdam, 1873 - Abcoude, 1964)
"Chrysanten in groen glas"
olieverf op doek
gesigneerd l.b. en gesigneerd en getiteld verso
ingelijst
formaat doek 77 x 65 cm.
formaat lijst: 95 x 85 cm.
werk en lijst in redelijke staat (lijst ontbreekt een klein stukje aan de bovenkant, doek op twee plaatsen dun, zichtbaar indien het werk tegen het licht gehouden wordt, niet indien opgehangen) zie svp de foto's voor een eigen oordeel
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
redelijke staat (lijst ontbreekt een klein stukje aan de bovenkant, doek op twee plaatsen dun, zichtbaar indien het werk tegen het licht gehouden wordt, niet indien opgehangen) | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 14-1-2023 om 16:07 |
Eindtijd | 23-1-2023 om 20:53 |