Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 29/100 linksonder.
Gesigneerd in de plaat rechtsonder.
Beeldmaat 20 x 26 cm. Bladmaat 27,5 x 33 cm. Losbladig.
P.A. Nijgh is geboren te Wormerveer in 1876 en overleden te Enschede in 1959.