Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris

Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!
Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!
  • Pieter de Josselin de Jong (1861-1906)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heel mooie droge naald ets van Jcob Maris door Pieter de Josselin de Jong  tussen 1889 en 1891 volgens RKD
Vrij zeldzame droge naald ets
Papier is licht beige  maar is volgens mij niet verzuurd maar op dit licht beige papier gedrukt kijk maar bij RKD
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd5-8-2022 om 12:19
Eindtijd19-8-2022 om 21:15
Openingsbod € 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland