Pieter Defesche - Figuren in landschap, gemengde techniek op papier - Verkocht

Pieter Defesche - Figuren in landschap, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 250,00

Pieter Defesche - Figuren in landschap, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 275!Pieter Defesche - Figuren in landschap, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 275!Pieter Defesche - Figuren in landschap, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 275!Pieter Defesche - Figuren in landschap, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 275!Pieter Defesche - Figuren in landschap, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2878 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
  • Pieter Defesche (1921-1998)
Jaartal1970
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer kleurrijk en herkenbaar werk van Pieter Defesche.  Gemengde techniek (verf, krijt) op papier, gesigneerd en gedateerd (‘70) rechtsonder.  In goede conditie; er is een klein stukje uit het blad linksboven en er zitten aan de randen van het blad wat kleine scheurtjes.  De twee grootste daarvan (beneden rand links van het midden) zijn met tape aan de achterzijde gerepareerd.  Ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Afmetingen: 51cm x 36cm

Er is een klein stukje uit het blad linksboven en er zitten aan de randen van het blad wat kleine scheurtjes. De twee grootste daarvan (beneden rand links van het midden) zijn met tape aan de achterzijde gerepareerd. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:07-06-2019 om 12:54
Eindtijd:27-06-2019 om 22:59
Chengske
27 jun. / 22:41
€ 250