Fraai werk van Pieter Engels met de titel: 'Sky Event' uit 1972. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Linksonder de oplage 90/190. Pieter Engels Titel: Sky event Jaartal: 1972 - 1974 Afmetingen blad: ca.98 cm x 65 cm Oplage: 90/190
Goed
Klein plooitje in het midden bovenaan.
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50