Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Offset |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Karakteristiek werk van Pieter Engels, uitgegeven door Prent 190. Offset op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’72-’73) en genummerd (43/190), in de druk getiteld. In goede conditie; enkel wat kleine kreukjes.
Afmetingen: 100cm x 65cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Enkel wat kleine kreukjes | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-10-2021 om 17:46 |
Eindtijd | 22-10-2021 om 20:00 |