Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Offset |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Karakteristiek werk van Pieter Engels, uitgegeven door Prent 190. Offset op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’72-’73) en genummerd (7/190), in de druk getiteld en beschreven. In redelijke conditie; boven aan de rand van het blad zit een kreuk en rechtsboven is de rand vlekkerig. Strak ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar.
Afmetingen: 91cm x 65cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Boven aan de rand van het blad zit een kreuk en rechtsboven is de rand vlekkerig. Strak ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-10-2021 om 13:52 |
Eindtijd | 29-4-2022 om 22:29 |