Pieter Holstein - Ingekleurde - Verkocht

Ingekleurde  kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Ingekleurde  kopen? Bied vanaf 40!Ingekleurde  kopen? Bied vanaf 40!Ingekleurde  kopen? Bied vanaf 40!
  • Pieter Holstein (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar:  Pieter Holstein

Techniek:      Ingekleurde ets

Jaar:             z.j.

Titel:              Kracht

Afmetingen:   50 x 65 cm

Nummer:       162/190

Gesigneerd:   Linksonder

Conditie :       goed

Niet ingelijst