Pol Mara - ce fut son paon préféré

Pol Mara - ce fut son paon préféré kopen? Bied vanaf 3000!
  • Pol Mara (1920-1998)
Jaartal1980
IngelijstIngelijst
Afmetingen147 cm x 147 cm (h x b)
Incl. lijst150 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangekocht bij voormalige Galerie Kamp, Rokin - Amsterdam. Ander schilderij (onder meer) voor de verzameling van Freddie Heineken aangekocht. Mara en zijn echtgenote hebben het persoonlijk en feestelijk bezorgd. Lijst verzorgd door Schleiper - Brussel.

Starttijd3-2-2023 om 18:29
Eindtijd17-2-2023 om 20:15
Openingsbod € 3.000
ObjectlocatieHeeze,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie