Rein Dool - Litho - Verkocht

Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 10!Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 10!Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 10!Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 10!Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 10!
  • Rein Dool (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/100
Litho van Rein Dool, gesigneerd,  gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending in koker, 10 euro, aangetekend 12,30
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 11,20
Naar Duitsland € 12,10
Europese Unie € 17,50

Rein Dool (1933)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
1416 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
48 cm
64 cm