Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen - Verkocht

Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!Reinder Homan - Reinder Homan, Anatomie der Planten, 4 Etsen kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Reinder Homan (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Vier etsen in één blad door Reinder Homan

Voorstellingen van anatomische vormen der planten

Losbladig, beeldmaat 14x11 (max.), bladmaat 21x55

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'E.R.Homan' en '74'

Annotatie r.o. 'ets/aquatint'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:30-05-2018 om 10:25
Eindtijd:10-06-2018 om 21:45
Gnav
01 jun. / 20:18
€ 110