Reinhoud D'Haese - zeldzame ets, oplage 25 stuks, gesigneerd en ingelijst

Reinhoud D'Haese - zeldzame ets, oplage 25 stuks, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 180,00

Reinhoud D'Haese - zeldzame ets, oplage 25 stuks, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 180!Reinhoud D'Haese - zeldzame ets, oplage 25 stuks, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 180!Reinhoud D'Haese - zeldzame ets, oplage 25 stuks, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 180!Reinhoud D'Haese - zeldzame ets, oplage 25 stuks, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 180!Reinhoud D'Haese - zeldzame ets, oplage 25 stuks, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Reinhoud D'Haese (1928-2007)
Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Lijst32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOplage 25 stuks
Zeldzame ets van de Belgisch CoBrA kunstenaar Reinhoud D'Haese

De ets werd in 1996 gemaakt

Handgesigneerd in potlood rechts onderaan

Er werden slechts 25 exemplaren van gemaakt. Dit is nummer 6

Lijst wordt meegeleverd

Perfecte staat van werk en lijst

Dit item is verkocht voor 180,00

Starttijd:02-12-2019 om 19:38
Eindtijd:07-12-2019 om 21:44

Biedingen (1):

bertwerkt
7 dec. / 21:35
€ 180