Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 - Verkocht

Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!Reinier Lucassen - Lithografie - Gesigneerd - "Spetter spetter..." - 1966 - 22/50 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

702 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Reinier Lucassen (1939)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Reinier Lucassen (1939)
Lithografie uit 1966.
Oplage: 22/50
Titel: "Spetter Spetter..."

Bijgevoegd een gedicht in 2 talen van Cor Beurskens. (zelfde afmeting)

De litho van Reiner Lucassen is met potlood genummerd, 22/50, gesigneerd en van een titel voorzien.
De litho verkeert verder in een zeer goede staat. Lichte vergeling!

Lichte vergeling!

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-10-2020 om 17:06
Eindtijd:08-11-2020 om 19:39
Rex2205
26 okt. / 22:46
€ 45