Rien Goené - Nederlands stadsgezicht

Rien Goené - Nederlands stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Rien Goené - Nederlands stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Rien Goené - Nederlands stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Rien Goené - Nederlands stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Rien Goené - Nederlands stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Rien Goené - Nederlands stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
  • Rien Goené (1929-2013)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Grote gemengde techniek: inkttekening met zwarte waterverf van kunstenaar Rien Goené. Handgesigneerd rechtsonder. In de originele lijst.  Betreft een stadsgezicht (Utrecht? ).

Moet ivm risico op glasbreuk worden afgehaald.
Het werk is in goede staat. Het passepartout is verkleurd en wat rommelig en de lijst is in redelijke staat. Werk verdient eigenlijk een fris passepartout en een nette lijst.