950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Een ets uit 1976 van de Nederlandse kunstenaar Rien van den Brink (1923-2013), getiteld 'Drie-Kwart'. De kunstenaar maakte, toen hij 52 jaar werd, 52 werken onder de titel 'Drie-Kwart'. Hij koos voor deze titel, omdat hij dacht dat zijn leven er, op 52-jarige leeftijd, voor driekwart op zat.
-Gesigneerd, getiteld en genummerd met potlood. Nr. 134 van 150 exemplaren.
-Afmetingen: Blad, 60 x 53 cm. Beeld / ets, 36,5 x 31 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’. Het blad heeft, in de marge, buiten beeld, kreuk en vlekken. Na inlijsting zal dit niet meer te zien zijn.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar:
Marinus (‘Rien’) van den Brink, geboren 17-02-1923 in Oosterhout (Noord-Brabant) en overleden 24-11-2013 in Eersel, schilder, tekenaar en glasschilder.
-Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten St Joost (Breda).
-Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 163 ; Jacobs 1993.
Afhandeling:
-De ets kan afgehaald worden in Amsterdam.
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De ets is in goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’. Het blad heeft, in de marge, buiten beeld, kreuk en vlekken. Na inlijsting zal dit niet meer te zien zijn. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 4-12-2021 om 12:54 |
Eindtijd | 17-12-2021 om 8:57 |