Rob Clous - De Kerckhaen

Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!
Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!
  • Rob Clous (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Prachtige kleuren ets van Rob Clous.

Gesigneerd:
- in de plaat op linksonder
- met potlood rechtsonder

Oplage nr.: 33/40

Afmetingen:
42 x 32,5 cm (papierformaat)
30 x 25 cm (ets)

De ets is in zeer goede staat.

Ophalen of verzenden

Rob Clous (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ilonca

82 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
32.5 cm
42 cm
Starttijd:09-06-2022 om 20:58
Eindtijd:19-06-2022 om 20:29
Openingsbod € 30
ObjectlocatieHeemstede (N-H),  Nederland