Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot)

Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!
  • Rob Scholte (1958)
Jaartal2004
TechniekCollage
DragerKarton
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 48 cm (h x b)
Lijst87 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterende, originele collage van viltstiften in hun verpakking door Rob Scholte, in verso met ballpoint gesigneerd, getiteld (Made in China 7.9.3) en gedateerd (2004).  Prachtig ingelijst, achter glas en met smetteloos, diep passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.  Herkomst: Rob Scholte Museum.

Afmetingen: 87cm x 78cm (incl. lijst), 56cm x 48cm (binnen passe-partout)

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (34)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (244)
78 cm
87 cm
48 cm
56 cm
Sluit over 1d 13u 7m 21s
Openingsbod€ 950
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:17-01-2023 om 13:14
Eindtijd:30-01-2023 om 20:33