Roelof Klein - Grotwoningen - Verkocht

Roelof Klein - Grotwoningen kopen? Bied vanaf 28!
Tekening / Aquarel

Roelof Klein - Grotwoningen kopen? Bied vanaf 28!Roelof Klein - Grotwoningen kopen? Bied vanaf 28!Roelof Klein - Grotwoningen kopen? Bied vanaf 28!Roelof Klein - Grotwoningen kopen? Bied vanaf 28!Roelof Klein - Grotwoningen kopen? Bied vanaf 28!Roelof Klein - Grotwoningen kopen? Bied vanaf 28!
  • Roelof Klein (1915-1981)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Apart werk van Roelof Klein.
Doet denken aan de grotwoningen in Cappadocië, Turkije.

Rechts onder gesigneerd: Roelof Klein

Het werk is in uitstekende staat.

Ophalen of verzenden
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

ObjectlocatieHeemstede,  Nederland
Starttijd7-12-2023 om 22:46
Eindtijd21-12-2023 om 23:24
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken