Roger Raveel - FIGURATIE MET GEOMETRIE / ZW-W ETS / 38x56cm / SIG - Verkocht

Roger Raveel - FIGURATIE MET GEOMETRIE / ZW-W ETS / 38x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Roger Raveel - FIGURATIE MET GEOMETRIE / ZW-W ETS / 38x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - FIGURATIE MET GEOMETRIE / ZW-W ETS / 38x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - FIGURATIE MET GEOMETRIE / ZW-W ETS / 38x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - FIGURATIE MET GEOMETRIE / ZW-W ETS / 38x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - FIGURATIE MET GEOMETRIE / ZW-W ETS / 38x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Roger Raveel (1921-2013).
Figuratie met geometrie.
Zwart-wit ets op papier. Mooie afdruk met dikke inktlaag.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 15/60.
Proper blad.
Blad: 38x56cm.

Nog andere aanbiedingen van Roger Raveel in veiling!

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Proper blad.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00