Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993

Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993 kopen? Bied vanaf 1950!
Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993 kopen? Bied vanaf 1950!Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993 kopen? Bied vanaf 1950!Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993 kopen? Bied vanaf 1950!Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993 kopen? Bied vanaf 1950!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Topwerk van de hand van Roger Raveel 'Bezinning bij de weerschijn in kleuren verzadigd'.

Prachtige kleurenzeefdruk uit 1993, voorzien van een keurige lijst. Het werk is afgedrukt in een oplage van 125 exemplaren, waarvan dit nummer 41 is.

Afmeting van de lijst is 100 x 80cm, afmeting van het werk zelf is 80 x 60cm. Fors formaat derhalve.

Het geheel verkeert in keurige conditie, prachtig van kleur en kan zo bij u aan de muur.

Vanwege de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel heeft ophalen de voorkeur. Eventuele bezorging/verzending in overleg.

Roger Raveel (1921-2013)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (27)

Geplaatst door  JJvanWijk
1164 verkochte items
Alle items (118)
85 cm
105 cm
60 cm
80 cm