Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993
Omschrijving
Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1993
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst
105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Topwerk van de hand van Roger Raveel 'Bezinning bij de weerschijn in kleuren verzadigd'.
Prachtige kleurenzeefdruk uit 1993, voorzien van een keurige lijst. Het werk is afgedrukt in een oplage van 125 exemplaren, waarvan dit nummer 41 is.
Afmeting van de lijst is 100 x 80cm, afmeting van het werk zelf is 80 x 60cm. Fors formaat derhalve.
Het geheel verkeert in keurige conditie, prachtig van kleur en kan zo bij u aan de muur.
Vanwege de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel heeft ophalen de voorkeur. Eventuele bezorging/verzending in overleg.
Zeer Goed
koeriersdienst