Roger Raveel - handgesigneere kleurenhoutsnede | 'Voor de poort' | 1988
Omschrijving
Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1988
Techniek
Hout/Linosnede
Drager
Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Topwerk van de hand van Roger Raveel 'Voor de poort'.
Prachtige kleurenhoutsnede uit 1988. Het werk is afgedrukt in een reguliere oplage van 50 exemplaren. Dit specifieke exemplaar is linksonder genummerd met XXI/XXXV, wat betekent dat dit nummer 21 van 35 uit de kunstenaarseditie betreft. Een collector's item.
Afmeting van het blad is 56 x 76cm
Prachtig van kleur en in zeer goede conditie. Het geheel verkeer in nieuwstaat.
Uitgegeven ter ere van het 30-jarig bestaan van de drukker van Piet Clement hebben 22 kunstenaars een werk gemaakt speciaal voor deze gelegenheid.
Nieuwstaat
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Gratis verzending
Naar België
Gratis verzending
€ 27,00
Europese Unie
€ 35,00