Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Roger Raveel, Vader en Zoon, gesigneerde zeefdruk 1990
zeefdruk van ROGER RAVEEL. ( 1921 - 2013 )
vader en zoon.
handgenummerd en gesigneerd met potlood door Raveel zelf.
Afmetingen: 53 x 38,5 cm
oplage; 1500
Drukatelier: MB-Graphics nv, Landegem
Uitgegeven: U-Creations, Holsbeek
Gecatalogeerd met afbeelding in "Roger Raveel Het grafische oeuvre: prenten en multiples" Octave Scheire, Uitg. Ludion, Gent 2013, nr. 198 p. 161
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Aalst, België |
Starttijd | 6-6-2018 om 10:29 |
Eindtijd | 20-6-2018 om 21:00 |