Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 - Verkocht

Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 kopen? Bied vanaf 495!

Verkoopprijs: € 495,00

Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 kopen? Bied vanaf 495!Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 kopen? Bied vanaf 495!Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 kopen? Bied vanaf 495!Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 kopen? Bied vanaf 495!Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 kopen? Bied vanaf 495!Roger Raveel - Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990 kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

99 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Roger Raveel, Vader en Zoon, handgesigneerde zeefdruk 1990

zeefdruk van ROGER RAVEEL. ( 1921 - 2013 )
vader en zoon.
handgenummerd en gesigneerd met potlood door Raveel zelf.

Afmetingen: 53 x 38,5 cm

oplage; 804/1500

Drukatelier: MB-Graphics nv, Landegem
Uitgegeven: U-Creations, Holsbeek

Gecatalogeerd met afbeelding in "Roger Raveel Het grafische oeuvre: prenten en multiples" Octave Scheire, Uitg. Ludion, Gent 2013, nr. 198 p. 161

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden met track en trace

Roger Raveel (1921-2013)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

99 verkochte items
38.5 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 495,00
Starttijd:19-08-2018 om 19:46
Eindtijd:27-08-2018 om 20:25
TF05
20 aug. / 09:20
€ 495