Roger Raveel - Vader

Roger Raveel - Vader kopen? Bied vanaf 590!
Roger Raveel - Vader kopen? Bied vanaf 590!Roger Raveel - Vader kopen? Bied vanaf 590!Roger Raveel - Vader kopen? Bied vanaf 590!Roger Raveel - Vader kopen? Bied vanaf 590!Roger Raveel - Vader kopen? Bied vanaf 590!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 ex.
  • Portret van vader Raveel
  • Originele ets
  •  Gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren
  • Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam
  •  Uitgever: Printshop, Amsterdam
  • Gecatalogeerd met afbeelding in: "Roger Raveel - Het grafische oeuvre" - Octave Sheire - 2005 - p.59, nr. 32B.4

Roger Raveel (1921-2013)

NederlandsNederlandsBelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Annilo
FA. (8 )

38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
65 cm
Starttijd:12-10-2022 om 22:28
Eindtijd:21-10-2022 om 22:59
Openingsbod € 590
ObjectlocatieDe Klinge,  België