Roger Raveel - Wegdoezelen in de kosmos - oplage 1/20 - ingelijst - Verkocht

Roger Raveel - Wegdoezelen in de kosmos - oplage 1/20 - ingelijst kopen? Bied vanaf 525!
Roger Raveel - Wegdoezelen in de kosmos - oplage 1/20 - ingelijst kopen? Bied vanaf 525!Roger Raveel - Wegdoezelen in de kosmos - oplage 1/20 - ingelijst kopen? Bied vanaf 525!Roger Raveel - Wegdoezelen in de kosmos - oplage 1/20 - ingelijst kopen? Bied vanaf 525!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen36.5 cm x 33.5 cm (h x b)
Lijst68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/20
Een fraaie ets van Roger Raveel uit 1982.
Het werk is gesigneerd en genummerd 1/20.
Ingelijst in fraaie lijst.

De ets is in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 603,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-10-2020 om 00:21
Eindtijd:26-10-2020 om 21:08
pvl
26 okt. / 19:55
€ 525