Albert Heydens - Bewerkingen op zink
Ricarda Fischer - Zonder titel
Jochem de Graaf - Vier vrouwen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 13.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 7-9-2020 om 11:30 |
Eindtijd | 15-9-2020 om 22:09 |