Ru van Rossem - IJshockey - Verkocht

Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!
Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!Ru van Rossem - IJshockey kopen? Bied vanaf 90!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25 stuks epreuve d'artiste
Zeer fraaie en grote ets van de hand van de Nederlandse meester etser Ru van Rossem uit 1971 in goede staat. Een geabstraheerde ijshockey scène in zwart wit. Handgesigneerd en genummerd. Betreft een schaars epreuve d'artiste (kunstenaars) exemplaar.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Minieme oneffenheid links in de marge

Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2020 om 13:17
Eindtijd:26-10-2020 om 20:52
penlivanbeurden
25 okt. / 11:04
€ 90