Dit is een van de favoriete werken van Ru van Rossem. Het werk wordt daarom getoond op de cover van het boek "the Early Works". Dit boek werd uitgegeven ter ere van de 80ste verjaardag van de kunstenaar.
Ru van Rossem is de bekendste Nederlandse etser uit de periode van de moderne kunst. Hij is geboren in Amsterdam (1924) en overleden in Tilburg (2007)
Hij volgde zijn opleiding aan het Rijksinstituut tot opleiding van Tekenleraren in Amsterdam (1941) en was zelf docent aan de Great Yarmouth College of Art and Design (1950) en de Tilburgse Academie voor Beeldende Vorming (1958)
Nieuwstaat
Bekende kleurenets van Ru van Rossem op geschept papier uit 1955
In een smetteloos, zuurvrij passe-partout.
Hand gesigneerd met potlood, gedateerd, getiteld en genummerd door de kunstenaar.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergeijk, Nederland
Tot 2 kg.
€ 7,50