Ru van Rossem - Sahet

Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige originele ets met reliëfdruk van Ru van Rossem, titel: Sahet, gesigneerd in potlood. Linksonder de titel. Rechtsonder de signatuur en het jaartal: +/- '70.
Het gaat om een originele ets. Het papier rondom de beeltenis is lichtelijk bevlekt.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25